PVD ari luksoze rrumbullakët dush kreu në fund të lartë dush sistemet Kinë / Walkin dushe --Armati 284 704.080

Views Më shumë

PVD ari luksoze rrumbullakët dush kreu në fund të lartë dush sistemet Kinë / Walkin dushe --Armati 284 704.080

Disponueshmëria: në magazinë

Rain dush Φ 203mm me sistem të lehtë të pastër, PVD ari ...
$ 0.00

Detaje

PVD ari luksoze rrumbullakët dush kreu në fund të lartë dush sistemet Kinë / dushe Walkin

Armati është hotel luksoz dush kokë dhe sistemi dush brand, Cdreq këtu për Armati dush dush catalog standarde

, nejanë OEMprodhues për Gjermani dhe Italia markave si Grohe / HANSGROHE / Gessi / ZUCCHETTI etc.Our dush luksozezbatohen

njëjtën trashësi shtresë të rubinet artikull, Ne gjendje për të prodhuar 60 përfundojë differernt ngjyra në tonë dush luksoze kokë dush sistemit.

Armati përdorur materialet e papërpunuara mirë përfshijnë 59 + bronzi / Australia zink aliazh, Kerox fishek, aerator neoperl

dhe shumë më tepër, cdreq pas di produktit dhe të bimëve e prodhimit tonë detaje.

Armati tani duke ofruar produktin me 5 luksoze star hotel si Kempinski, Sheraton, Venecian, Shangri-ladhe shumë më tepër,

klikoFoto dhe dinë më shumë.

.

Armati gjithmonë të shërbejë si partner më të mirë për hotel dhe projektuesi të brendshëm, ne mund të me porosi të prodhuar unike tuaj

Baza rakord në stilin e projektit tuaj të hotelit, ju vetëm mund të na japinrubinet mostra, fotografi,sketch apo edhe të përafërtIdeja,

ne mund të bëjë frymëzimin tuaja në realitet rubinet në 10days min, klikoni në vijim imazh të dini më shumë.

Mirë se vini në hetim sales@armati.bizdhe vizitoni sallë ekspozite tonë / fabrikë në Kinë.

Përshtypjet e blerësve

Shkruani komentin tuaj Own

Ju jeni shqyrtimit: PVD ari luksoze rrumbullakët dush kreu në fund të lartë dush sistemet Kinë / Walkin dushe --Armati 284 704.080

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 yll 2 yjet 3 yjet 4 yjet 5 yjet
Cilësi
vlerë
çmim

Produkt Tags

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme ( ') për frazat.

PVD ari luksoze rrumbullakët dush kreu në fund të lartë dush sistemet Kinë / Walkin dushe --Armati 284 704.080

USD

$ 0.00

0

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap