Politika e privatësisë

Ju lutemi të zëvendësojë këtë tekst me ju Privacy Policy. Ju lutem shtoni ndonjë cookie shtesë faqja juaj përdor më poshtë (p.sh., Google Analytics)

Kjo privacy policy përcakton se si përdor dhe mbron çdo informacion që ju jepni kur ju përdorni këtë faqe interneti. është e angazhuar për të siguruar që tuaj private është e mbrojtur. A duhet të kërkoj nga ju që të sigurojë informata të caktuara me të cilat ju mund të identifikohet kur duke përdorur këtë faqe interneti, atëherë ju mund të jeni siguruar se ajo do të përdoret vetëm në pajtim me këtë deklaratë të privatësisë. mund të ndryshojë këtë politikë nga koha në kohë nga përditësimin këtë faqe. Ju duhet të kontrolloni këtë faqe herë pas here për të siguruar që ju jeni të kënaqur me ndonjë ndryshim.

Ajo që ne mbledhim

Ne mund të mbledhë informacionin e mëposhtëm:

  • emër
  • informacionin e kontaktit, duke përfshirë adresën e-mail
  • informacion demografike të tilla si kodin postar, preferencat dhe interesat
  • informatat tjera përkatëse të sondazheve të konsumatorëve dhe / ose ofron

Për listën e plotë e cookie-t ne mbledhjen e parë Lista e biskota ne mbledhim seksion.

Çfarë bëjmë me informacionin që ne të mblidhen

Ne kërkojnë këtë informacion për të kuptuar nevojat tuaja dhe t'ju ofrojë një shërbim më të mirë, dhe në veçanti për arsyet e mëposhtme:

  • Mbajtja e të dhënave të brendshme.
  • Ne mund të përdorim informacionin për të përmirësuar produktet dhe shërbimet tona.
  • Ne mund periodikisht dërgoni postë elektronike promovuese në lidhje me produkte të reja, ofertat speciale ose informacione të tjera të cilat ne mendojmë se ju mund të gjeni interesante duke përdorur adresën e-mail që keni dhënë.
  • Nga koha në kohë, ne mund të përdorim informacionin tuaj të lidhen me ju për qëllime kërkimore të tregut. Ne mund të lidhen me ju me email, telefon, faks ose me postë. Ne mund të përdorim informacionin për të rregulloje faqen e internetit sipas interesave tuaja.

Siguri

Ne jemi të angazhuar për të siguruar që informacioni juaj është e sigurtë. Për të parandaluar qasje të paautorizuar ose shpalosje, ne kemi vënë në vend të procedurave të përshtatshme fizike, elektronike dhe menaxheriale për të mbrojtur dhe siguruar mbledhë informacion ne internet.

Si ne përdorim cookies

Një cookie është një file i vogël që kërkon leje për t'u vendosur në hard drive e kompjuterit tuaj. Pasi të jeni dakord, dosja është shtuar dhe cookit e ndihmon të analizuar web trafikut ose lejon ju e dini kur ju vizitoni një vend të veçantë. Cookies lejojë aplikacionet web për t'u përgjigjur për ju si një individ. Kërkesa web mund të qepur operacionet e saj për nevojat tuaja, i pëlqen dhe nuk i pëlqen duke mbledhur dhe duke kujtuar informacion në lidhje me preferencat tuaja.

Ne përdorim cookies për log të trafikut për të identifikuar cilat faqe janë duke u përdorur. Kjo na ndihmon të analizuar të dhënat për web faqja e trafikut dhe për të përmirësuar faqen tonë të internetit në mënyrë që të qepur atë për nevojat e konsumatorëve. Ne përdorim vetëm këtë informacion për qëllime të analizës statistikore dhe më pas të dhënave është hequr nga sistemi.

Në përgjithësi, cookies na ndihmojnë të siguruar me një faqe interneti të mirë, duke na mundëson për të monitoruar cilat faqe ju të gjeni të dobishme dhe të cilat ju nuk e bëni. Një cookie në asnjë mënyrë nuk na jep akses në kompjuterin tuaj ose ndonjë informacion në lidhje me ju, përveç të dhënave që ju zgjidhni për të ndarë me ne. Ju mund të zgjidhni për të pranuar ose refuzuar cookies. Shumica e shfletuesit web automatikisht pranon cookies, por ju zakonisht mund të modifikoni vendosjen e shfletuesit tuaj për të refuzoni cookies nëse ju preferoni. Kjo mund të ju ndalojë nga duke përfituar të plotë në faqen e internetit.

Lidhje me faqe të tjera

Faqja jonë e internetit mund të përmbajë lidhje me faqet e internetit të tjera të interesit. Megjithatë, një herë ju keni përdorur këto lidhje për të lënë faqen tonë, ju duhet të vini re se ne nuk kemi asnjë kontroll mbi këtë website të tjera. Prandaj, ne nuk mund të jetë përgjegjës për mbrojtjen dhe privatësinë e çdo informacion që ju ofrojnë ndërsa faqet që vizitojnë të tilla dhe vendeve të tilla nuk janë të rregulluara me këtë deklaratë të privatësisë. Ju duhet të ushtrojë kujdes dhe të kërkoni në deklaratën e privatësisë në fuqi në faqen e internetit në fjalë.

Kontrollin e informacionit tuaj personal

Ju mund të zgjidhni për të kufizuar mbledhjen apo përdorimin e informacionit tuaj personal në mënyrat e mëposhtme:

  • sa herë që ju kërkohet të plotësoni një formular në faqen e internetit, shikoni për kutinë që ju mund të klikoni për të treguar se ju nuk doni të dhënat që do të përdoret nga askush për qëllime të marketingut të drejtpërdrejtë
  • në qoftë se ju keni rënë dakord më parë për të na përdorur të dhënat tuaja personale për qëllime të marketingut të drejtpërdrejtë, ju mund të ndryshojë mendjen tuaj në çdo kohë me shkrim ose na emailing në sales@armati.biz~~pobj

Ne nuk do të shesë, shpërndajë ose me qira informacionin tuaj personale të palëve të treta përveç nëse kemi lejen tuaj ose janë të kërkuara nga ligji për ta bërë këtë. Ne mund të përdorim informacionin tuaj personal për të ju dërgojnë informacion promovuese në lidhje me palët e treta të cilat ne mendojmë se ju mund të gjeni interesante, nëse ju na tregoni se ju dëshironi që kjo të ndodhë.

Ju mund të kërkojë detajet e informacionit personal që ne mbajmë për ju nën mbrojtjen e të dhënave Aktit 1998. Një tarifë të vogël do të jetë i pagueshëm. Nëse dëshironi një kopje të informacionit të mbajtur mbi ju, ju lutem shkruani në.

Nëse besoni që çdo informacion ne po mbajnë mbi ju është i pasaktë ose i paplotë, ju lutem shkruani ose na dërgoni me email sa më shpejt të jetë e mundur, në adresën e mësipërme. Ne menjëherë do të korrigjojë çdo informacion gjetur të jetë i pasaktë.

Lista e biskota ne mbledhim

Tabela e mëposhtme liston cookies që mbledhin dhe çfarë informacioni që ata ruajnë.

Emri CookieCookie Përshkrimi
kosh Shoqata me your shopping cart.
CATEGORY_INFO Stores Kategori info në faqe, që lejon për të shfaqur faqet më shpejt.
KRAHASO Artikujt që ju keni në listën e krahasojnë produktet.
VALUTA monedhë juaj i preferuar
KLIENTET Një version i koduar i klientit id tuaj me dyqan.
CUSTOMER_AUTH Një tregues nëse ju jeni duke hyrë në dyqan.
CUSTOMER_INFO Një version i koduar i grupit të konsumatorëve që i përkasin.
CUSTOMER_SEGMENT_IDS Ruan ID Segmenti Customer
EXTERNAL_NO_CACHE Një flamur që tregon nëse caching është i paaftë ose jo.
frontend Ju sesssion ID në server.
GUEST-VIEW Lejon mysafirët për të redaktuar urdhërat e tyre.
LAST_CATEGORY Kategoria e fundit keni vizituar.
LAST_PRODUCT Produkti më i fundit që keni parë.
NEWMESSAGE Tregon nëse një mesazh të ri është marrë.
NO_CACHE Tregon se a është e lejuar që të përdorin cache.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Një lidhje për informacion në lidhje me karrocë tuaj dhe shikimin historinë në qoftë se ju keni kërkuar këtë faqe interneti.
VOTO ID e çdo sondazheve që kanë votuar kohët e fundit në.
POLLN Informacion mbi atë që sondazhet që kanë votuar në.
RECENTLYCOMPARED Artikujt që ju kanë krahasuar kohët e fundit.
STF Informacion mbi produktet ju kam dërguar me email për miqtë.
STORE Pamja dyqan apo gjuha që keni zgjedhur.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Tregon nëse një klient të lejuar të përdorin cookie-t.
VIEWED_PRODUCT_IDS Produktet që ju keni Shikuar kohët e fundit.
Wishlist Një listë e koduar e produkteve të shtuar Wishlist tuaj.
WISHLIST_CNT Numri i artikujve të Wishlist tuaj.
AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap