Prodhuesit rubinet banjo luksoze, në fund të lartë dush dhe hidraulike furnizimet - Armati 548 110.080

Views Më shumë

Prodhuesit rubinet banjo luksoze, në fund të lartë dush dhe hidraulike furnizimet - Armati 548 110.080

Disponueshmëria: në magazinë

Single Hole Basin Mixer - Armati 548 110.080
Me headparts shkallë 90 qeramike, me çorape elastike
3 / 8 PVD shkojnë ...
$ 0.00

Detaje

Prodhuesit rubinet banjo luksoze, banjo me fund të lartë dhe furnizimin me pajisje hidraulike

Armati është në fund të lartë markë banjo rubinet, Cdreq këtu për Armati katalog standarde rubinet , Ne jemi të OEM

prodhues për Gjermani dhe Italia markave si Grohe / HANSGROHE / Gessi /ZUCCHETTI etj

Armati përdorur materialet e papërpunuara mirë përfshijnë 59 + bronzi / Australia zink aliazh, Kerox fishek, aerator neoperl

dhe shumë më tepër, cdreq pas di produktit dhe të bimëve e prodhimit tonë detaje.

Armati tani duke ofruar produktin me 5 luksoze star hotel si Kempinski, Sheraton, Venecian, Shangri-la dhe shumë më tepër,

kliko Foto dhe dinë më shumë.

.

Armati gjithmonë të shërbejë si partner më të mirë për hotel dhe projektuesi të brendshëm, ne mund të me porosi të prodhuar unike tuaj

Baza rakord në stilin e projektit tuaj të hotelit, ju vetëm mund të na japin rubinet mostra, fotografi,sketch apo edhe të përafërt Ideja,

ne mund të bëjë frymëzimin tuaja në realitet rubinet në 10days min, klikoni në vijim imazh të dini më shumë.

Mirë se vini në hetim sales@armati.biz dhe vizitoni sallë ekspozite tonë / fabrikë në Kinë.

Përshtypjet e blerësve

Shkruani komentin tuaj Own

Ju jeni shqyrtimit: Prodhuesit rubinet banjo luksoze, në fund të lartë dush dhe hidraulike furnizimet - Armati 548 110.080

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 yll 2 yjet 3 yjet 4 yjet 5 yjet
Cilësi
vlerë
çmim

Produkt Tags

Njerëz të tjerë të shënuar këtë produkt me këto tags:

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme ( ') për frazat.

Prodhuesit rubinet banjo luksoze, në fund të lartë dush dhe hidraulike furnizimet - Armati 548 110.080

USD

$ 0.00

0

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap