Armati-- China Rubinet prodhues për Luxury Hotel projektit.

Armati hardware vaske, prodhuesi kryesor i markës lartë të keq sanitare në Asia-Pacific Rajoni. Ne kemi banjo prodhimit hardware rubinet fabrikë në qytetin jug të Kinës Jiangmen (Heshan) Ne gjithashtu acquird një partnerë të prodhimit gjerman. në fillim nga 1966 ne të përfshijë në industrinë e dizajnit banjo, duke filluar nga mesi 1990s, ne fillojmë rubinet dhe dush industrinë e prodhimit të përshtatshëm, përkatësisht në Foshan dhe Heshan City.Our kategori të produktit përfshijnë fund të lartë luksoze rubinet, banjo hotel pajisje hardware, hotel dush sistem, t'i shtyer tualet valvula, rubinet automatike sensor, dhe të plotë me përshtatur shumë guri artificial banjo kotësi dhe bathtube.


Amati banjo tashmë bëhet partner OEM prodhim për shumë gjermane dhe italiane markë e njohur, duke përfshirë edhe shumë të njohur Dornbracht, Grohe, HANSGROHE, KWC, Gessi, ZUCCHETTI dhe kështu me radhë, disa herë ne prodhojmë modelin e plotë, ndonjëherë ne furnizimin me pjesë dhe components.With me cilësi të lartë produktet dhe superiore krahasuar çmimin resonable, ne kemi tërhequr me sukses madh me pesë yje Hotel Management Group në Azi-Paqësorit rajon dhe bërë partnerin tonë afatgjatë, të tilla si Kempinski, Sheraton, Venecian dhe shumë më tepër. (Kontrolloni në vijim për hotel Armati rast projekt studimi)


Në tregun kinez të vendit, ne gjithashtu të përqëndrohet në projekt hotel luksoz market.All e shpërndarësit tonë provinciale edhe distributor zyrtar i GROHE/ HANSGROHE/ DORNBRACHT Ne jemi gjithashtu furnizuesi i Superstore më të madhe në botë si Walmart,La Home Depot, Lowe-së, ne do të dëshironim të shpenzoj pjesën tonë ndërkombëtar të tregut për segmentin luksoz tregut hotel. (Kontrolloni në vijim për Armati Projekti hotel rast studimi në familje dhe jashtë vendit)

Si një hardware prodhues me më shumë se 20 vjet përvojë, ne ka grumbulluar numër të madh të myk për stilin e rubinet ndryshme dhe shape.Partner me projektuesi italian ne kemi 38 rubinet seri dhe seri 16 pajisje dush si range.But tonë standarde ne kemi 30% e biznesit vendas si prodhim me porosi, dhe> 50% të biznesit ndërkombëtar si OEM prodhim të përshtatur. (Kontrolloni në vijim për Armati pajisje rubinet banjo katalog produkti)


Ne propozojmë për të prodhuar rubinet unike për çdo projektuesi i cili ka ëndrrat dhe aspiratat! Ne kemi vendosur moq të ulët për prodhimin e OEM, ne mund edhe të prodhojë personalizohet rubinet për tuaja projektit posaçërisht. unëmagine se një prodhues me standardet e njëjtë me cilësi të HANSGROHE, GROHE mund të rubinet accroding për idetë tuaja, skica, ose fotografi, dhe kohë të çojë vetëm 10 ditë për 4 javë. (shembullin tonë të kohëve të fundit nga ideja e projektimit në fund të prodhimit në masë vetëm 45 ditë) . Kjo do të jetë unik, duke theksuar dhe më të mirë kompaninë e talent, formimit dizajnuesit dhe të shtyjë dorën e markë tuaj projektuesi. Ashtu si shumë të famshme Starck Philippe. (Kliko këtu për Armati Custom rubinet për rastin e hotel studim)


1) Unë do të doja të di historinë e Amati, A jeni kompani kineze apo kompani të huaj në pronësi të kapitalit, dhe çfarë është marrëdhënia në mes të kompanisë gjermane?
Ne jemi ekip multi-nacionale, tona equit baza e prodhimit me prodhimin Taiwanese dhe menaxhimit knowledge.We fituar një fabrikë Gjermani me dekada përvojë në ware.We sanitare punësuar projektuesi produkt italian për të krijuar model.We tona janë të dy kineze dhe German.In tregu kinez brendshme dhe tregut ndërkombëtar, ne përdorim Amati si një markë për produkte sanitare.


2) Unë do të doja të di më shumë për bazën tuaj të prodhimit, të tilla si vendndodhja gjeografike, zona, punëtorët dhe QC, si dhe madhësia tuaj e të biznesit, etj?
Ne vet fabrikë të mesme të prodhimit me 10000 metër katror dhe fokus 150 worker.We në më fund të lartë të tregut të projektit pesë Stars Hotel, me praktikën e madhe në këtë klient market.Our përfshijnë Hotel dhe projektuesi Brendshme, kontraktori, zhvilluesi (kryesisht dhënë fund përdoruesit), retail dhe shpërndarja nuk është priority.We jonë zbatojë prodhimin JIT style.In 2015, tregun tonë kinez qarkullimi njëbout 12 milionë USD, për të gjithë xhiro e biznesit të fortë për të 35 milion USD.


3) Si të rregulloje rubinet? Unë kam vetëm një projekt në dorë, mund të kërkojë që të rregulloje rakord?
Ne kemi 50% e produkteve të eksportit për të klientit rregulloje rubinet, shikoni këtu për detaje.


4) rakord juaj janë në fund të lartë, pesë-star hotel klasën, unë do të doja të di në detaje, mund të prezantoj atë?
Ne përdorim të mirë të cilësisë bronzi për ta bërë rubinet dhe plating dhe trajtimi sipërfaqësor teknologji njëjtë për standarde gjermane, ne kemi kanal vet importit për komponentin e cilësisë si fishek Kereox qeramike dhe NEOPERL aerator. (kontrolloni këtu për Armati produkt rubinet detaje)


5) mund të ofrojë hotel banjo komplet, paketën e përgjithshëm?

Sigurisht, ne prodhimin e hardware banjo bronzin si rubinet, pajisje banjo, dush seri, dhe mbeturinave vaskë, ne gjithashtu kemi kotësi artificiale guri dhe vaskë të partner me. We di se çdo banjo hotel është unik, të ndiqni hotelit specifike mjedisore, dimensione të hartuar çdo fitting.Sometimes banjo, duke blerë markë e njohur e banjo përshtatshëm, mund të mos e përshtatshme për lokal specifikim objektet sanitare tuaj. Është më mirë për të gjetur një përvojë, të garantuar cilësinë përshtatur prodhues për të bashkëpunuar me të, duke e mbajtur në fuqi artistike dhe ekonomike, nëse të gjithë vetëm duke përdorur modelet ekzistuese krejt, nuk ka nevojë për një projektuesi.

6) Ku është baza e juaj e prodhimit, mund ta vizitoni tuaj bimore në Kinë?

Baza jonë e prodhimit në jug të Kinës qytetit Jiangmen (Heshan), Guangdong province.We ngritur zyrën në Shenzhen për tregun e brendshëm, ne kemi sallë ekspozite në qytetin downtown.Welcome për të vizituar fabrikën tonë për të diskutuar mbi kërkesën e projektit tuaj. Ndonjëherë 1 ose 2 ditë ballë për takim fakt mund të zgjidhin problemin më shumë se disa muaj komunikimit email.

(Kliko këtu për bimore Armati prodhimit dhe detaje të produktit)

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap