Hotel lëvizje luksoze sensor rubinet auto çezmat elektrike tap furnizuesi Kinë - Armati 931 108.000

Views Më shumë

Hotel lëvizje luksoze sensor rubinet auto çezmat elektrike tap furnizuesi Kinë - Armati 931 108.000

Disponueshmëria: në magazinë

Acquamatic elektronike tap, krom kromuar ...
$ 0.00

Detaje

Hotel lëvizje luksoze sensor rubinet auto çezmat furnizuesit elektrike tap Kinën

 

Armati gjithashtu prodhojnënë fund të lartë rubinet sensor, fund të lartë kurth mbeturinave, dush kurth, mbeturinave vaskë. cdreq ketu

përArmati dush dush catalog standarde , nejanë OEMprodhues për Gjermani dhe Italia markave si

Grohe / Hansgrohe / Gessi / ZUCCHETTI etc.We gjithashtu prodhojnë luksdush klasës dhe pajisje banjo montim në

projektuesi të lartë dhe cilësi të mirë, të tilla si rubinet sensor projektuesi, projektuesikurth mbeturinave, kurth shishe projektuesi, të gjitha montim

mund te jetegdhendur me logon e hotelit për të përmbushur kërkesat më të rreptë të projektit.

 

Armati përdorur materialet e papërpunuara mirë përfshijnë 59 + bronzi / Australia zink aliazh, Kerox fishek, aerator neoperl

dhe shumë më tepër, cdreq pas di produktit dhe të bimëve e prodhimit tonë detaje.

 

Armati tani duke ofruar produktin me 5 luksoze star hotel si Kempinski, Sheraton, Venecian, Shangri-ladhe shumë më tepër,

klikoFoto dhe dinë më shumë.

.

 

Armati gjithmonë të shërbejë si partner më të mirë për hotel dhe projektuesi të brendshëm, ne mund të me porosi të prodhuar unike tuaj

Baza rakord në stilin e projektit tuaj të hotelit, ju vetëm mund të na japinrubinet mostra, fotografi,sketch apo edhe të përafërt Ideja,

ne mund të bëjë frymëzimin tuaja në realitet rubinet në 10days min, klikoni në vijim imazh të dini më shumë.

 

Mirë se vini në hetim sales@armati.bizdhe vizitoni sallë ekspozite tonë / fabrikë në Kinë.

Përshtypjet e blerësve

Shkruani komentin tuaj Own

Ju jeni shqyrtimit: Hotel lëvizje luksoze sensor rubinet auto çezmat elektrike tap furnizuesi Kinë - Armati 931 108.000

Si e vlerësoni këtë produkt? *

  1 yll 2 yjet 3 yjet 4 yjet 5 yjet
Cilësi
vlerë
çmim

Produkt Tags

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme ( ') për frazat.

Hotel lëvizje luksoze sensor rubinet auto çezmat elektrike tap furnizuesi Kinë - Armati 931 108.000

USD

$ 0.00

0

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap