Fund të lartë produktet banjo Porcelani / Mikpritja banjot supplier-- Armati 150 531.080

Views Më shumë

Fund të lartë produktet banjo Porcelani / Mikpritja banjot supplier-- Armati 150 531.080

Disponueshmëria: në magazinë

fiksohem peshqir, bronzi të ngurta, PVD ari ...
$ 0.00

Detaje

Fund të lartë produktet banjo China / mikpritjen pajisje banjo furnizuesit

Armati është hotel luksoz markë hardware banjo, Cdreq këtu për pajisje Armati dush catalog standarde , ne

janë OEM prodhues për Gjermani dhe Italia markave si banjo Grohe / Hansgrohe / Gessi / ZUCCHETTI etc.Our

pajisje të aplikojnë të njëjtën trashësi shtresë të rubinet artikull, projekti ynë i fundit është i njohur Venecian Makao-Resort-Hotel

Faza III.Customer mund të vizitoni këtë hotel dhe të shohim pajisje tona vaske në cpërfundojë ari hampagne, ne gjendje për të prodhuar 60

differernt përfundojë me ngjyra në pajisje tona, ne gjithashtu mund të prodhojnë pajisje banjo bazë në idenë tuaj projektuesi.

Armati përdorur materialet e papërpunuara mirë përfshijnë 59 + bronzi / Australia zink aliazh, Kerox fishek, aerator neoperl

dhe shumë më tepër, cdreq pas di produktit dhe të bimëve e prodhimit tonë detaje.

Armati tani duke ofruar produktin me 5 luksoze star hotel si Kempinski, Sheraton, Venecian, Shangri-la dhe shumë më tepër,

kliko Foto dhe dinë më shumë.

.

Armati gjithmonë të shërbejë si partner më të mirë për hotel dhe projektuesi të brendshëm, ne mund të me porosi të prodhuar unike tuaj

Baza rakord në stilin e projektit tuaj të hotelit, ju vetëm mund të na japin rubinet mostra, fotografi,sketch apo edhe të përafërt Ideja,

ne mund të bëjë frymëzimin tuaja në realitet rubinet në 10days min, klikoni në vijim imazh të dini më shumë.

Mirë se vini në hetim sales@armati.biz dhe vizitoni sallë ekspozite tonë / fabrikë në Kinë.

Përshtypjet e blerësve

Shkruani komentin tuaj Own

Ju jeni shqyrtimit: Fund të lartë produktet banjo Porcelani / Mikpritja banjot supplier-- Armati 150 531.080

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 yll 2 yjet 3 yjet 4 yjet 5 yjet
Cilësi
vlerë
çmim

Produkt Tags

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme ( ') për frazat.

Fund të lartë produktet banjo Porcelani / Mikpritja banjot supplier-- Armati 150 531.080

USD

$ 0.00

0

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap