Zgjidhja Armati Custom rakord

Armati ofron projekt hotel / pronarët e shtëpive me aftësinë për të rregulloje kuzhinë dhe banjo e tyre harton me përparësitë e mëposhtme:

  • Gamë të gjerë të zgjedhjes 62 përfundojë
  • Shumëllojshmëri të koleksioneve dhe stilet
  • zgjidhje të plotë për tualet, vaskë dhe dush, dhe kuzhinë
  • Përzierje dhe ndeshje faucets, trajton, dush, dhe përfundon
  • Në shtëpi inxhinierë për nevojat instalime porosi

Me Armati rubinet, zgjedhjet tuaja janë të pafundme, dizajni juaj është e pakompromis, dhe vizionet e tua do të realizohen.

1) parë ka të brendshme projektuesi projektuesi / hotel (klienti) mund të japë disa ide Armati rubinet apo skicë, inxhinier jonë mund të konvertohet ato në format kompjuter.

2) .Engineer vazhdojnë të bëjnë digital bëjnë për dizajn klientit.

3) .Engineer mund të diskutoni me klientin për strukturën e brendshme, për të konfirmuar rrugën e ujit dhe të japin mendimin profesional për modifikim.

4) .Pas CAD konfirmim vizatim, ne mund të përdorim makine CNC me produktin këtë mostër.

Mbi të janë procedura e përgjithshme për zgjidhjen porosi rubinet, koha e plumbit nga dita 10 për 4 javë, kjo mund të varet nga vështirësia e dizajnit tuaj dhe myk ekzistuese që kemi.

Rasti ynë i fundit nga projektimi të prodhimit në masë të kushtojë vetëm 45 ditë.

Rast studimi :

Shenzhen Hui Hotel eshte nje hotel modern 5 star, projektuesi hotel duan një rubinet unike përshtaten logon e tyre drejtkëndëshe hotel.

ne hartimin një nivel të vetëm përtërij vetme dhe hundëz për të plotësuar kërkesat e konsumatorit.

Ka 88 dhomat në këtë hotel luksoz, dhe kjo është e pranueshme për prodhimin me porosi rubinet.

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap