Një nga Armati 5 filluar projektin hotel në Tajlandë, Azi, të mirëpritur për të vizitojnë këtë hotel për të parë rubinet tonë.

Armati 541 seri rubinet CATALOUGE ju lutemi shikoni më poshtë:

http://www.armati.biz/armati-product-catalogue

Mirë se vini në Orchid Hotel Sheraton Royal & Towers, një hotel elegant 5 yje ndodhet në kryeqytetin e Tajlandë Bangkok. I ndodhur në këndshëm Chao Phraya lumit, të gjitha dhomat tona ftuar 726 shfaqë pikëpamjet e papenguar e lumit.

Royal Orchid Sheraton Hotel & Towers gjithashtu ofron 28,000 këmbë katrore të konferenca dhe takimit objekteve, si dhe objektet për ngjarjet elegant dhe të paharrueshme dhe dasma. Dine me familjen ose miqtë në një offour restorantet, ose të kapur shuttleboat kompliment në tren qiell Bangkok për të zbuluar më shumë nga skena dinamike të qytetit ngrënie. Dy pishina turistik-style, një spa qetë, fushë tenisi dhe kopshte harlisur medituese ju frymëzojnë për të ndjehen më të mirë tuaj dhe për të siguruar një qëndrim të paharrueshme në 5-star lumit tonë hotel Bangkok.