Një nga Armati 5 filluar projektin hotel në Afrikën e Jugut, Afrika, të mirëpritur për të vizitojnë këtë hotel për të parë rubinet tonë.

Armati 413 seri rubinet CATALOUGE ju lutemi shikoni më poshtë:

http://www.armati.biz/armati-product-catalogue

vend ky hotel Johanesburg në Sandton, qarku pasura të biznesit të qytetit, është vetëm një shëtitje të shkurtër nga Gautrain Station dhe minuta larg nga tërheqjet si Nelson Mandela Square. Guests gëzojnë qasje të lehtë në OR Tambo Aeroporti Ndërkombëtar, e cila është vetëm 30 kilometra nga hoteli. Zgjidhni nga dhoma 290 me pajisje si Lirë me shpejtësi të lartë, internet wireless për mysafirët që qëndrojnë në hotel, apo të zgjedhin për një apartament nën çati me stil për qëndrime të zgjatura. Guests qëndruar në biznes Klasa dhoma, apartamente dhe penthouses gëzojnë qasje në Class Lounge Biznesit. Shikojnë si chefs përgatitur kuzhinë moderne italiane në kuzhinë e hapur në Vivace. Kuvertë dielli dhe pishinë të hapur në katin e 8th, një banjë relaksuese dhe të pajisur mirë Planet Fitness Platinum palestër premtojnë mundësi të mjaftueshme për të lëshohem. Shërbimet Ky hotel Johanesburg gjithashtu përfshijnë parking të sigurtë makinë. Event pret mund të rezervoj një auditor 90-vendësh ose një nga dhomat 15 të pajisura mirë takim për të biznesit dhe sociale tubime.