Armati produktit dhe të bimëve

Armati e mesme prodhimin e bimëve me 10000 metër katror dhe fokus 150 worker.We në më fund të lartë të tregut të projektit pesë Stars Hotel, me praktikën e madhe në këtë klient market.Our përfshijnë Hotel dhe projektuesi të brendshëm, kontraktues, zhvillues (kryesisht përfundojnë përdorues ), pakicë dhe shpërndarja nuk është priority.We jonë zbatuar prodhimi JIT style.In 2015, tonë qarkullim kineze të tregut në lidhje me 12 milionë dollarë, për të gjithë xhiro e biznesit të fortë për të 35 milion USD.

Detajet SHIKO ON Armati PRODUKTIT

Armati përdorin materiale klasën e lartë metalike e parë, përbërës të importuara rubinet (cartridge, aerator, çorape) dhe teknologji Veshje avancuar, e cila duke e bërë produktin Armati në më të lartë të cilësisë grade.The përbërjen e përmbajtjes bakrit në produktet e përgjithshme markë është 50 të 53%, shuma e plumbit rreth 5% .Të çojë vullneti depozitimin e gjakut të njeriut, duke çuar sistemin qendror nervor, veshkave dhe problems.Armati shëndetësore përdorim tjetër produkt i 62 # bakrit, përbërësit e bakrit është rreth 61% -63%, përmbajtja e plumbit është 11.2%, ne bëjmë lani çojë në sipërfaqen e pjesëve rubinet brendshme rrjedhës së ujit, që do të jetë asnjë të keqe për trupin rubinet.

1) Wash lProcesi ead shqetësim shëndetin e njerëzve.

2) Armati përdorin importit 62 # bronzi dhe 3 aliazh zink #.

3) fishek Flush dhe Kerox qeramike dhe neoPERL aerator.

4) Procesi Veshje Advance dhe PVD.

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA CEB NY zh-CN zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU në fund të lartë banjo rubinet prodhues banjo rubinet prodhues dush rubinet prodhues hardware banjo pajisje me cilësi të lartë banjo hotel banjo facuet instalime banjo luksoze sistemi jet trupi prodhues sensor rubinet china fshehur prodhues dush fabrika china dush sistem china pajisje dush furnizuesi mur furnizuesi montuar tap