High-end производи хотел бања добавувачот / луксузни бања додаток поставува производителот - Armati 150.242.080

Повеќе Прегледи

High-end производи хотел бања добавувачот / луксузни бања додаток поставува производителот - Armati 150.242.080

достапност: На залиха

Пешкир бар 600mm, месинг, PVD злато ...
$ 0.00

детали за

High-end производи хотел бања добавувачот / луксузни бања додаток поставува производителот

Armati е луксузен хотел бања хардвер бренд, Цподлец тука за Armati бања додатоци стандард каталог , ние

се OEM производителот за Германија и Италија брендови како Grohe / Hansgrohe / Gessi / Zucchetti etc.Our бања

додатоци применувате слој дебелина на тапа точка, нашиот најнов проект е познат Венецијанскиот Макао-одморалиште-хотел

фаза III.Customer можат да го посетат овој хотел и да видиме бања додатоци во Champagne злато финиш, ние во можност да произведе 60

differernt Боја на завршница на нашата опрема, ние исто така може да се произведуваат бања додатоци база на вашиот дизајнер идеја.

Armati ги вложи сите суровини вклучуваат 59 + месинг / Австралија цинк легура, Kerox кертриџ, neoperl aerator

и многу повеќе, вподлец следните знаат нашите производи и фабрика за производство на детали.

Armati сега се нудат производи за луксузни 5 хотел како Кемпински, Шератон, Венецијанската, Шангри-Ла и многу повеќе,

кликнете слика и знаат повеќе.

.

Armati секогаш служи како најдобар партнер за хотел и дизајнер на ентериер, се во можност да произведе сопствени вашиот уникатен

тапа основата на вашиот хотел стил проектот, вие само може да ни обезбеди тапа примерок, фото,скица или дури и груба идеја,

ние може да направи вашата инспирација во реалноста тапа во мин 10days, кликнете на следнава слика да знаат повеќе.

Добредојдовте на истрага sales@armati.biz и да ја посетите нашата изложбен салон / фабрика во Кина.

Коментари од купувачи

Напиши сопствени Преглед

Вие сте разгледување: High-end производи хотел бања добавувачот / луксузни бања додаток поставува производителот - Armati 150.242.080

Како ја оценувате овој производ? *

1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Квалитет
Вредност
цена

Производ Тагови

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази.

High-end производи хотел бања добавувачот / луксузни бања додаток поставува производителот - Armati 150.242.080

долари

$ 0.00

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA ЦЕБ NY zh-cn zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE НЕ PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU high-end тапа бања бања тапа производителот туш тапа производителот бања хардвер производителот висок квалитет на бања додатоци Хотелот facuet бања тела луксузни бања авион тело систем сензор тапа производителот Кина производителот сокриени туш Кина Туш систем фабрика Кина бања додатоци снабдувач ѕид чешма снабдувач