Делукс еден лост туш миксер компанија PVD злато / high-end Туш системи снабдувач - Armati 448 160.080

Повеќе Прегледи

Делукс еден лост туш миксер компанија PVD злато / high-end Туш системи снабдувач - Armati 448 160.080

достапност: На залиха

Еден лост туш миксер 1 / 2 "со керамички кертриџ, PVD злато ...
$ 0.00

детали за

Делукс еден лост туш миксер компанија PVD злато / high-end Туш системи снабдувач

Armati е луксузен хотел туш главата и туш бренд систем, Цподлец тука за Armati бања туш стандард каталог

, ниесе OEMпроизводителот за Германија и Италија брендови како Grohe / Hansgrohe / Gessi / Zucchetti etc.Our луксузни тушсе применуваат

иста дебелина слој на тапа точка, Се во можност да произведе 60 differernt боја завршница на нашите луксузни Туш систем главата туш.

Armati ги вложи сите суровини вклучуваат 59 + месинг / Австралија цинк легура, Kerox кертриџ, neoperl aerator

и многу повеќе, вподлец следните знаат нашите производи и фабрика за производство на детали.

Armati сега се нудат производи за луксузни 5 хотел како Кемпински, Шератон, Венецијанската, Шангри-Лаи многу повеќе,

кликнетеслика и знаат повеќе.

.

Armati секогаш служи како најдобар партнер за хотел и дизајнер на ентериер, се во можност да произведе сопствени вашиот уникатен

тапа основата на вашиот хотел стил проектот, вие само може да ни обезбедитапа примерок, фото,скица или дури и грубаидеја,

ние може да направи вашата инспирација во реалноста тапа во мин 10days, кликнете на следнава слика да знаат повеќе.

Добредојдовте на истрага sales@armati.bizи да ја посетите нашата изложбен салон / фабрика во Кина.

Коментари од купувачи

Напиши сопствени Преглед

Вие сте разгледување: Делукс еден лост туш миксер компанија PVD злато / high-end Туш системи снабдувач - Armati 448 160.080

Како ја оценувате овој производ? *

1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Квалитет
Вредност
цена

Производ Тагови

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази.

Делукс еден лост туш миксер компанија PVD злато / high-end Туш системи снабдувач - Armati 448 160.080

долари

$ 0.00

0

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA ЦЕБ NY zh-cn zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE НЕ PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU high-end тапа бања бања тапа производителот туш тапа производителот бања хардвер производителот висок квалитет на бања додатоци Хотелот facuet бања тела луксузни бања авион тело систем сензор тапа производителот Кина производителот сокриени туш Кина Туш систем фабрика Кина бања додатоци снабдувач ѕид чешма снабдувач