Еден од Armati 5 почне хотел проект во Тајланд, Азија, добредојде на Посетете го овој хотел да ја видите нашата тапа.

Armati 541 серија тапа catalouge ве молиме проверете го следново:

http://www.armati.biz/armati-product-catalogue

Добредојдовте на Кралската Orchid Шератон хотел и кули, елегантна 5-хотел се наоѓа во главниот град на Тајланд, Бангкок. Се наоѓа на волшебна Чао Phraya реката, сите од нашите соби 726 гости покажат непречен поглед на реката.

Кралската Orchid Шератон хотел и кули, исто така, нуди 28,000 квадратни стапки на конференции и состаноци, како и места за стилски и незаборавно настани и свадби. Вечераат со семејството или пријателите во еден offour ресторани, или се израмни на комплементарни shuttleboat на небото воз на Бангкок за да дознаете повеќе на динамичен јадење сцена во градот. Две одморалиште стил базени, мирна спа, тенис, и бујна градини медитативна ги инспирира да се чувствувате најдобро и да се обезбеди незаборавен престој во нашето 5-ѕвезда хотел реката Бангкок.