Еден од Armati 5 почне хотел проект во Јужна Африка, Африка, добредојде на Посетете го овој хотел да ја видите нашата тапа.

Armati 413 серија тапа catalouge ве молиме проверете го следново:

http://www.armati.biz/armati-product-catalogue

локација на хотелот Јоханесбург во Сандтон, зголемување на резолуцијата на бизнис-област на градот, е само една кратка прошетка од Готрен станица и минути од атракции како Нелсон Мандела плоштад. Гостите можат да уживаат лесен пристап до меѓународниот аеродром или Тамбо, што е само 30 километри од хотелот. Изберете од 290 соби со удобности како голема брзина, безжичен интернет за гостите кои престојуваат во хотелот, или да се одлучат за стилски пентхаус за продолжен престој. Гости кои престојуваат во бизнис класа соби, апартмани и мезонети уживаат пристап до Класа салон бизнис. Види како готвачи се подготви модерна италијанската кујна во отворена кујна во Vivace. сонцето палуба и отворен базен на 8th кат, релаксирачка бања и добро опремена Планета Фитнес Платинум Фитнес ветуваат доволно можности за да се развивам. услуги, овој хотел е Јоханесбург, исто така, вклучуваат безбеден паркинг. Домаќините настан може да резервирам 90 седишта аудиториум или еден од 15 добро опремени простории за состаноци за бизнис и општествени собири.