Еден од Armati 5 хотел сопствен проект тапа во Кина, добредојде на Посетете го овој хотел да ја видите нашата тапа.

Armati стандард тапа catalouge ве молиме проверете го следново:

http://www.armati.biz/armati-product-catalogue

http://www.armati.biz/custom-faucet-solution

Хуи хотел, Шенжен

Вие сте повеќе од добредојдени да уживаат во стилски, кул, незаборавни искуства на Хуи хотелот (се изговара "Квај"), кој се наоѓа многу погодно за шопинг област Futian-Конвенцијата центар и Huaqiangbei и во непосредна близина на убава Централ Парк Шенжен, 35 км од аеродромот во Шенжен и лесен пристап до сите на врвот одмор и бизнис Шенжен е destinations.The Хуи Хотелот е совршен дом за бизнис и слободно време патници слично. Оваа убава и стилски Хотелот е дизајниран од страна на еден од најдобрите дизајнери во Кина, г-дин Јанг Бенг Шен и се управува на највисоки стандарди на туристичката услуга од страна на Swisstouches Хотели и одморалишта - како дел од "На Повеќето единствена колекција". А совршена комбинација за сите гости