Најдобрите добавувачи бања тела Кина, најдобар чешми бања брендот фабрика - Armati 546 136.080

Повеќе Прегледи

Најдобрите добавувачи бања тела Кина, најдобар чешми бања брендот фабрика - Armati 546 136.080

достапност: На залиха

Три-дупка слив миксер. Со 90 ° Керамички Headpart, PVD позлата | Бања реконструирам | Бања тела Производители ...
$ 0.00

детали за

Најдобрите добавувачи бања тела Кина, најдобар чешми бања брендот фабрика

 

Armati е high-end бања тапа бренд, Цподлец тука заArmati тапа стандард каталог, Ние сме OEM

производителот за Германија и Италија брендови како Grohe / Hansgrohe / Gessi /Zucchetti итн

 

Armati ги вложи сите суровини вклучуваат 59 + месинг / Австралија цинк легура, Kerox кертриџ, neoperl aerator

и многу повеќе, вподлец следните знаат нашите производи и фабрика за производство на детали.

 

 

Armati сега се нудат производи за луксузни 5 хотел како Кемпински, Шератон, Венецијанската, Шангри-Лаи многу повеќе,

кликнетеслика и знаат повеќе.

.

 

Armati секогаш служи како најдобар партнер за хотел и дизајнер на ентериер, се во можност да произведе сопствени вашиот уникатен

тапа основата на вашиот хотел стил проектот, вие само може да ни обезбедитапа примерок, фото,скица или дури и груба идеја,

ние може да направи вашата инспирација во реалноста тапа во мин 10days, кликнете на следнава слика да знаат повеќе.

 

Добредојдовте на истрага sales@armati.bizи да ја посетите нашата изложбен салон / фабрика во Кина.

 

 

 

 

Коментари од купувачи

Напиши сопствени Преглед

Вие сте разгледување: Најдобрите добавувачи бања тела Кина, најдобар чешми бања брендот фабрика - Armati 546 136.080

Како ја оценувате овој производ? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Квалитет
Вредност
цена

Производ Тагови

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази.

Најдобрите добавувачи бања тела Кина, најдобар чешми бања брендот фабрика - Armati 546 136.080

долари

$ 0.00

0

0

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA ЦЕБ NY zh-cn zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE NO PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU high-end тапа бања бања тапа производителот туш тапа производителот бања хардвер производителот висок квалитет на бања додатоци Хотелот facuet бања тела луксузни бања авион тело систем сензор тапа производителот Кина производителот сокриени туш Кина Туш систем фабрика Кина бања додатоци снабдувач ѕид чешма снабдувач