Armati производот и растенијата

Armati сопствена средни производствен погон со 10000 квадратни метри и 150 worker.We фокус на повеќето high-end пет ѕвезди хотел пазарот проект, со голема практика во оваа market.Our клиенти вклучуваат хотел и дизајнер на ентериер, изведувач, инвеститорот (најчесто крајниот корисник ), продажба на мало и дистрибуција не нашите priority.We имплементираат JIT производство style.In 2015, нашите кинески пазар прометот за 12 милиони долари, за целата фирма бизнис промет на 35 милиони американски долари.

ДЕТАЛИТЕ изглед на ARMATI ПРОИЗВОД

Armati користат висок степен на метални суровини, увезени тапа компонента (кертриџ, aerator, црево) и технологијата однапред слој, кој прави Armati производ со највисок квалитет grade.The состав содржината на бакар во целина бренд производи се 50 да 53%, износот на олово за 5% .На олово ќе таложење на човечка крв, што доведува на централниот нервен систем, бубрезите и други здравствени problems.Armati употреба на производот од 62 # бакар, бакарни компоненти е за 61% -63%, содржина на олово е 11.2%, тоа го правиме мијат водството на површината на тапа делови внатрешниот проток на вода, тоа ќе биде без штета за тапа тело.

1) Измијте lпроцесот ЕАД загриженост здравјето на луѓето.

2) Armati користат увоз 62 # месинг и 3 # цинк легура.

3) Светлечки и Kerox керамички кертриџ и neoPERL aerator.

4) процесот на напредување и PVD слој.

AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS AF SQ AM AR HY AZ EU BE BN BS CA ЦЕБ NY zh-cn zh-TW CO HR CS DA NL EO ET TL FI FR FY GL KA DE EL GU HT HA HAW IW HI HMN HU IS IG ID GA IT JA JW KN KK KM KO KU KY LO LA LV LT LB MK MG MS ML MT MI MR MN MY NE НЕ PS FA PL PT PA RO RU SM GD SR ST SN SD SI SK SL SO ES SU SW SV TG TA TE TH TR UK UR UZ VI CY XH YI ZU high-end тапа бања бања тапа производителот туш тапа производителот бања хардвер производителот висок квалитет на бања додатоци Хотелот facuet бања тела луксузни бања авион тело систем сензор тапа производителот Кина производителот сокриени туш Кина Туш систем фабрика Кина бања додатоци снабдувач ѕид чешма снабдувач